Hoş Geldiniz
Tam Eşleşme
Başlıklarda aransın
İçeriklerde aransın
Makalelerde aransın
Sayfalarda aransın
Ürünlerde aransın
Forumlarda aransın
Başlıklarda aransın
Cevaplarda aransın
Anasayfa >>> Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

www.sevgilibebek.com’un içeriği, sadece bilgilendirmeye yöneliktir ve bire bir olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır.

Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemektedir.

Uzmanlar’ın kendilerine sorulan sorulara verdikleri cevaplarla, diğer tüm yorum ve yazılarının sorumluluğu tamamen kendilerine aittir. Aynı konuda uzman olan kişilerin aynı konuda birbiriyle çelişik cevap verebildiği haller olabilir ve bu doğaldır. Bu gibi durumlar sevgili bebek.com’u bağlamaz ve bu tür bir şart altında tüm sorumluluk tamamen ilgili uzmanlara aittir.

Sevgili Bebek internet sitesine kayıt olurken verdiğiniz mail adresine, haftalık güncellemelerin gönderileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Eğer isterseniz, size gelen ilk maildeki “Abonelikten Çık” butonunu kullanarak abonelikten çıkabilir, site üyeliğine devam edebilirsiniz.

Uzman görüşleri sadece tavsiye niteliğindedir, gerekli görüldüğünde ilgili uzmana başvurmanız önerilir.

Sevgilibebek.com internet sitesinde yer alan tüm içerikler Sevgili bebek E Eğitim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti ‘ye aittir.

İlgili içeriklerin izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kopyalamak suretiyle yayınlaması halinde ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi için tıklayınız!

e-dukkan